Консультації щодо конкурсів програми «Горизонт Європа» можна отримати в Національних контактних пунктах

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

У зв’язку з оголошенням конкурсів рамкової програми «Горизонт Європа» Проєктний офіс Національного університету «Львівська політехніка» інформує про можливість отримати безкоштовну фахову консультацію в Національних контактних пунктах.

Національні контактні пункти (НКП) надають інформаційну та консультаційну підтримку щодо програм Європейської Комісії у галузі досліджень й інновацій, а також інших європейських програм, поточних і наступних конкурсів, умов участі, пошуку партнерів, грантових можливостей подання проєктних пропозицій.

Контактна інформація про діючі українські Національні контактні пункти подана у Наказі Міністерства освіти і науки України № 1063 від 17.08.2020 р. З них два НКП функціонують у Національному університеті «Львівська політехніка»:

Докладніше – на сторінці Проєктного офісу Львівської політехніки у соцмережі Фейсбук.