Конкурс наукових робіт «Майбутнє збереження історичної спадщини та розвитку культурного туризму: Україна-Європа»

Кафедра менеджменту організацій Львівської політехніки
Заставка до конкурсу

ІІ Конкурс наукових робіт студентів і молодих учених «Майбутнє збереження історичної спадщини та розвитку культурного туризму: Україна-Європа» організовано у межах виконання освітнього проєкту Erasmus+ Jean Monnet European experience in the promotion of heritage and cultural tourism (101085171 – EEPHCT – ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH, EEPHCT).

Для участі у конкурсі потрібно не пізніше 30 квітня 2024 року надіслати на електронну адресу оргкомітету tourism.project.lpnu@gmail.com разом із науковою роботою підписаний сканований файл з відомостями про авторів та наукових керівників.

Конкурс проходитиме у два етапи:

• перший етап – подання (до 30 квітня) та рецензування робіт (до 6 травня);
  • другий етап – підсумкова конференція в онлайн-режимі (9–10 травня 2024 року).

Переможці зможуть опублікувати свої наукові роботи у фаховому виданні Львівської політехніки безкоштовно.

Докладніше – інформаційному листі та на вебсторінці конкурсу.

Приєднані файли