Конкурс наукових робіт імені Єжи Ґедройця з українсько-польських відносин

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка заходу

Проєктний офіс Львівської політехніки запрошує студентів, випускників та дослідників Університету взяти участь у конкурсі наукових робіт з українсько-польських відносин імені Єжи Ґедройця.

Конкурс було організовано у 2006 році на честь 100-ї річниці від дня народження Єжи Ґедройця для вшанування його внеску у польсько-український діалог, польську політичну думку та історію Польщі в найширшому розумінні. Програма нагороджує найкращі бакалаврські, магістерські роботи та докторські дисертації, присвячені польській тематиці та польсько-українським і українсько-польським взаєминам.

Участь у конкурсі можуть узяти роботи українською мовою, що були захищені у 2022–2024 роках, присвячені історії та сучасності Польщі, сучасним суспільно-політичним проблемам, польсько-українським, українсько-польським взаєминам.

Працю потрібно до 2 вересня 2024 року надіслати на електронну скриньку konkurs.j.giedroycia@instytutpolski.pl, зазначивши у темі листа «Конкурс ім. Єжи Ґедройця».

Докладніше – на сторінці Проєктного офісу Львівської політехніки у соцмережі Фейсбук.