Конкурс наукових проєктних концепцій «Відродження та інноваційний розвиток України»

Проєктний офіс Львівської політехніки
Заставка до конкурсу

Проєктний офіс Львівської політехніки інформує науковців Університету, що Ukraine Reconstruction Fund та Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України оголосили про старт конкурсу наукових проєктних концепцій «Відродження та інноваційний розвиток України».

Метою конкурсу є популяризація розробок українських студентів, аспірантів, молодих учених серед ділової та наукової спільноти Сполучених Штатів Америки, пошук і заохочення потенційних інвесторів для реалізації проєктів, стимулювання інноваційної діяльності та рішень, спрямованих на відновлення і сталий розвиток України.

Організатори конкурсу та потенційні інвестори чекають від учасників проєктні концепції та розробки з відновлення і розвитку економіки, агропромислових галузей, зеленої енергетики та покращення стану навколишнього природного середовища, особливо в районах України, які постраждали від війни.

Заявки приймають до 16 березня 2024 року.

Докладніше – на сторінці Проєктного офісу Львівської політехніки у соцмережі Фейсбук.