Конкурс на здобуття стипендій найкращим молодим ученим для увічнення Героїв Небесної Сотні розпочато

За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки України
Заставка до матеріалу

21 серпня 2023 року розпочався конкурс на здобуття державних іменних стипендій найкращим молодим ученим для увічнення подій Революції Гідності та вшанування подвигу Героїв України – Героїв Небесної Сотні.

За результатами конкурсного відбору найкращим молодим ученим буде призначено 25 державних іменних стипендій терміном на один рік у п’яти номінаціях:

Приймання документів триватиме до 20 вересня 2023 року. Претенденти на здобуття державних іменних стипендій надсилають документи в паперовому та електронному вигляді на адресу:

Міністерство освіти і науки України, проспект Берестейський, 10, м. Київ, 01135,

та заповнюють електронну форму.

Виплата стипендій розпочнеться з 1 січня 2024 року.

Докладніше про конкурс