Конкурс на здобуття стипендії імені Ірини Бекешкіної для студенток та аспіранток спеціальності «Соціологія»

Організатори заходу
Заставка конкурсу

Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва оголошує конкурс на здобуття стипендії імені Ірини Бекешкіної для студенток та аспіранток спеціальності «Соціологія» на проходження стажування у Фонді.

Стипендія присвячена пам’яті видатної української соціологині Ірини Бекешкіної, яка зробила значний внесок у розвиток соціології та розбудову громадянського суспільства в Україні.

Стажування триватиме 5 місяців (липень-листопад 2021 року) та передбачає два етапи.

• Перший етап – липень-серпень – відбудеться офлайн безпосередньо у офісі Фонду в Києві. Для стажерок з інших регіонів передбачено додаткову фінансову підтримку на оплату житла на цей період.
  • Другий етап – вересень-листопад – відбудеться дистанційно, аби уможливити ефективне поєднання стажування та навчання.

Розмір щомісячної стипендії – 6500 гривень.

Крайній термін подання заявок – 10 травня 2021 року.

Детальніше про умови конкурсу та як подати заявку – на сайті Фонд «Демократичні ініціативи».