Конкурс на здобуття грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених у 2019 році

Юрій Ятчишин, НДЧ Львівської політехніки
конкурс

Державний фонд фундаментальних досліджень оголошує конкурс Ф82 на гранти Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених у 2019 році.

До участі в конкурсі допускають молодих вчених віком (на час подання запиту): доктори наук – до 35 років, докторанти – до 33 років, кандидати наук – до 30 років (не включно!).

Грошовий розмір гранту становить: для докторів наук – 90 тис. грн.; для докторантів – 75 тис. грн.; для кандидатів наук – 60 тис. грн.

Для подання запиту на участь у конкурсі необхідно виконати такі дії.

1. Зареєструватися на ресурсі Інформаційно-аналітична система грантової підтримки проектів (для учасників, які раніше не брали участі у конкурсах ДФФД, або не є зареєстрованими на цьому ресурсі).
  2. Заповнити он-лайн форму для конкурсу Ф82.
  3. Зберегти та роздрукувати форму запиту. Паперовий запит має повністю відповідати електронному запиту.

Оформлені запити направляють поштою або надають особисто за адресою: м. Київ, бульвар Шевченка, 16.

Запити приймають до 20 лютого 2018 року.

Всі запитання щодо участі у конкурсі, оформлення запитів, заповнення електронної форми можна поставити за телефоном (044) 246-39-29 або електронною поштою office@dffd.gov.ua.

З технічними питаннями необхідно звертатися до розробника системи за допомогою онлайн-форми звернення.

Приєднані файли