Конкурс на отримання стипендії SI Scholarship for Global Professionals від Шведського інституту

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Заставка до матеріалу

Центр міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» інформує, що Шведський інститут (SI) відкрив конкурс на отримання стипендії SI Scholarship for Global Professionals для здобуття освіти на більш ніж 700 магістерських програмах у Швеції.

Окрім відшкодування вартості навчання, стипендія передбачає щомісячну виплату стипендії у розмірі 12 000 шведських крон, грант на проїзд і страхування.

Термін подання заявок – з 12 по 28 лютого 2024 року.

12 грудня 2023 року відбудеться інформаційна сесія SI Scholarship for Global Professionals із Study in Sweden. На цій онлайн-зустрічі буде презентовано стипендію, а також теперішні стипендіати поділяться своїм досвідом подання заявки та життя у Швеції.

Докладніше – на сторінці Центру міжнародної освіти у соцмережі Фейсбук.