ІІ Міжнародну конференцію «Інноваційні технології у розвитку сучасного суспільства» перенесено

Оргкомітет конференції
афіша конференції

Шановні колеги!

Інформуємо Вас, що роботу ІІ Міжнародної конференції «Інноваційні технології у розвитку сучасного суспільства», що була заявлена на 23–24 квітня 2020 року, перенесено на невизначену дату цього року з огляду на запровадження у Львівській політехніці карантину відповідно до наказу ректора Університету № 126-1-10 від 12.03.2020 р., Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року та листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11 березня 2020 року.

На час карантину скасовано проведення масових заходів освітнього, наукового, соціального, спортивного та мистецько-розважального характеру в усіх корпусах та на території Університету.

З огляду на обставини, що склалися, термін подання тез продовжено до 20 квітня 2020 року. Організаційний комітет зобов’язується підготувати та опублікувати електронний Збірник матеріалів конференції.

Про конкретні дати проведення пленарного засідання та роботи секцій Конференції у стінах Національного університету «Львівська політехніка» буде проінформовано заздалегідь.