Компанія Solid Software запрошує на вебінар «Flutter вже 2.0. Кар’єрні можливості»

Відділ працевлаштування та зв’язків з виробництвом
Заставка вебінару

Компанія Solid Software за підтримки відділу працевлаштування та зв’язків з виробництвом Національного університету «Львівська політехніка» запрошує 22 квітня 2021 року на вебінар «Flutter вже 2.0. Кар’єрні можливості».

Solid Software – це компанія-розробник програмного забезпечення, яка спеціалізується на створенні високопродуктивних і високоякісних мобільних та веб-застосунків з використанням Flutter & Dart.

Під час вебінару Ілля Романенко, CTO компанії, поділиться своїм досвідом та розкриє такі теми:

• Чому росте популярність Flutter у розробці мобільних та веб-застосунків?
  • Що нового з’явилося у світі Flutter останнім часом?
  • Чому ТОП-компанії світу вже використовують його для розробки своїх застосунків?
  • Головні переваги Flutter порівняно з іншими фреймворками.

Окрім цього, на зустрічі Ви дізнаєтесь про кар’єрні можливості в компанії та про відкриті вакансії для студентів і випускників.

Початок вебінару о 15:00.

Долучайтеся до вебінару, станьте частиною команди Solid Software!