Компанія SoftServe очима студентів І курсу кафедри прикладної математики ІМФН

Кафедра прикладної математики Львівської політехніки
Фото з екскурсії

Студенти І курсу кафедри прикладної математики Інституту прикладної математики та фундаментальних наук Львівської політехніки побували на екскурсії в ІТ-компанії SoftServe. Це була чудова можливість для майбутніх спеціалістів побачити, як працює реальний бізнес у сфері технологій, дізнатися про сучасні тренди та вимоги до професіоналів. Такі заходи не лише розширюють знання студентів, але й допомагають зрозуміти, які навички і знання потрібні для побудови успішної кар’єри в ІТ.

Студентів зустріли представники компанії – керівник освітніх партнерств SoftServe Ольга Доля та спеціаліст із бренду роботодавців Святослав Пих. Під час вступної частини їм розповіли про історію компанії, її досягнення, основні продукти і послуги, а також про те, які технології та платформи використовують для розробки програмного забезпечення чи інших ІТ-рішень.

Під час екскурсії здобувачі вищої освіти мали можливість оглянути робочі місця працівників, дізнатися, як організовані робочі процеси та командна робота. Вони побачили відділи розробки, тестування, технічної підтримки та маркетингу, що допомагає краще зрозуміти, як різні підрозділи взаємодіють між собою.

В межах екскурсії відбувалися презентації від досвідчених фахівців, які розповіли про застосування технології хмарних обчислень, штучного інтелекту, блокчейн, кібербезпеки тощо в їхніх проєктах. У межах подальшої співпраці студенти зможуть взяти участь у невеликих воркшопах, де вони самостійно випробують певні інструменти або технології.

Фахівці компанії розповіли про можливості стажування, практики та кар’єрного зростання. HR-спеціалісти ділилися порадами, які навички є найбільш затребуваними на ринку праці. Це важливий елемент екскурсії, який дав студентам конкретне уявлення про те, як потрапити до ІТ-компанії після завершення навчання.

Наприкінці екскурсії зазвичай проводять сесію запитань і відповідей, де студенти можуть отримати відповіді на питання, які їх цікавлять. Цьогоріч своїм досвідом поділилась Анастасія Олійник – одна з переможниць проєкту з програмування та ІТ-технологій спільно з компанією SoftServe. Це була гарна можливість дізнатися більше про специфіку поєднання навчання та участь у проєктах в ІТ, дуальну освіту на практиці, а також особливості навчання на кафедрі прикладної математики.

Враження та відгуки від студентів І курсу кафедри прикладної математики

Софія Сушельницька, студентка групи ФІ-11: «Мені дуже сподобалась екскурсія SoftServe, нам цікаво розповіли про життя та діяльність компанії, мотивуючи сумлінно працювати та вчитись. Я вже не вперше була в компанії і, сподіваюсь, не востаннє».

Артур Сабадош, студент групи ПМ-13: «Такий захід як відвідування компанії SoftServe породжує бажання досягти успіху. Після цієї екскурсії я теж захотів там працювати і став вмотивованим до праці, щоб у майбутньому отримати висококваліфіковану роботу у сфері IT».

Тетяна Іванова, студентка групи ПМ-11: «Я максимально задоволена екскурсією в SoftServe. Ця компанія змінила моє ставлення про українські IT-компанії у кращий бік. Після цієї події в мене зросла мотивація навчатися та розвиватися. Я дуже рада, що у кафедри мого інституту такий крутий партнер».

Дмитро Норенко, студент групи ПМ-13: «Мені дуже сподобалась атмосфера компанії, вразила гостинність. Дуже вдячний компанії SoftServe за проведення безкоштовних вебінарів з програмування».

Отже, екскурсія студентів до ІТ-компанії – це не просто ознайомча подія, а важливий крок у професійному розвитку. Вона дає можливість зрозуміти, як теоретичні знання застосовують на практиці, і допомагає зробити усвідомлений вибір кар’єрного шляху в динамічній та інноваційній сфері інформаційних технологій.

Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії Фото з екскурсії