Компанія GlobalLogic запрошує на курси GL BaseCamp за напрямком С++, що пройдуть на базі Львівської політехніки

За матеріалами сайту компанії GlobalLogic
GlobalLogic запрошує на курси С++

Компанія GlobalLogic запрошує розробників-початківців поспілкуватися з досвідченими експертами у галузі ІТ та стати слухачами курсів GL BaseCamp за напрямком С++, що пройдуть на базі Національного університету «Львівська політехніка». Початок зустрічей – у листопаді, тривалість – до 3 місяців.

У разі успішного проходження курсів студенти отримають можливість долучитися до проектів компанії GlobalLogic.

Для реєстрації на курс необхідно виконати такі кроки.

1. Пройти тест на GlobalLogic Test Bench > Tests > GL Lviv BaseCamp C++
  2. Заповнити форму реєстрації до кінця дня 16 жовтня, зазначивши нік та електронну адресу, за якими пройдено тестування.

Апліканти з найкращими результатами тестування будуть запрошені на другий етап відбору – розв’язання практичних задач в офісі GlobalLogic.

Контактна адреса – lviv.basecamp@globallogic.com (у темі листа зазначити «GL BaseCamp – C++»).