Компанія Global Logic проведе для студентів Політехніки вебінар Regulated medical software

Кафедра електронних засобів інформаційно-комп’ютерних технологій
Заставка вебінару

Компанія Global Logic, провідний розробник програмного забезпечення для охорони здоров’я, у співпраці з кафедрою електронних засобів інформаційно-комп’ютерних технологій Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки Національного університету «Львівська політехніка» проведе вебінар на тему Regulated medical software для всіх студентів спеціальності «Біомедична інженерія», а також зацікавлених студентів інших спеціальностей.

Захід відбудеться у середу, 22 листопада 2023 року, з 13:30 до 14:30.

Студенти спеціальності «Біомедична інженерія» Інституту телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки в понеділок, 20 листопада, отримають листа на свою корпоративну електронну адресу із параметрами підключення до вебінару. Студентам інших спеціальностей / освітніх програм потрібно зареєструватися.

Гарант ОП «Біомедична інженерія (Інтернет речей)» – к.т.н., доцент кафедри ЕЗІКТ Василь Лозинський (vasyl.i.lozynskyi@lpnu.ua).