Команди від Tech StartUp School виграли у майже всіх номінаціях конкурсу Creative Spark Big Idea Challenge 2020 Ukraine

Tech StartUp School Львівської політехніки
проект Lady Di Atelier

Завершився конкурс Creative Spark Big Idea Challenge 2020 Ukraine від British Council. До півфіналу було допущено 108 команд з усієї України, а у фіналі взяли участь 9 команд, шість із яких – учасники програми партнерства між Кінгстонським Університетом і Tech StartUp School Національного університету «Львівська політехніка.

За підсумками конкурсу три наші команди виграли у майже всіх можливих номінаціях:

• Національний чемпіон – Lady Di atelier;
  • Креативна категорія – ELeobike;
  • Цифрова категорія – Warm paper;
  • Cоціальна категорія – Lady Di atelier;
  • Public Choice winner – Lady Di atelier.

Перемогу у спеціальній номінації «Інноваційне реагування на пандемію» отримала команда Disinspector Toucan.

Отож, національним чемпіоном та переможцем онлайн-голосування в Україні став проект Lady Di Atelier (Ольга Ставникович, Ярина Янчак та Ірина Ляховенко). Журі відзначило надзвичайний соціальний та економічний вплив проекту, який вартий визнання. Окрім пакету менторської підтримки, команда отримає 2 000 фунтів на розвиток свого проекту.

Усі команди-переможниці матимуть 6 місяців безкоштовної менторської підтримки з Британії.

Lady Di Atelier Креативна категорія – ELeobike Цифрова категорія – Warm paper