Команди проєктів Програми Еразмус+ із розвитку потенціалу вищої освіти запрошують на CBHE Virtual Fair

За матеріалами Національного Еразмус+ офісу в Україні
Заставка заходу

26 та 27 жовтня 2021 року національні Еразмус+ офіси за підтримки Європейського виконавчого агентства з питань освіти та культури проведуть Еразмус+ CBHE Virtual Fair.

Ярмарок організовано з метою презентувати близько 100 проєктів щодо розвитку потенціалу вищої освіти (СВНЕ) з усіх регіонів, досягнуті ними найактуальніші результати й успішні практики для різної цільової аудиторії з країн членів та партнерів Програми.

Всі зацікавлені команди, які завершили виконання проєктів СВНЕ чи на стадії фінального звіту, можуть подати заявку до участі через онлайн-форму до 27 червня 2021 року. Мова участі – англійська (іспанська та французька додатково).

Національний Еразмус+ офіс в Україні запрошує команди проєктів українських університетів скористатись можливістю поділитись досвідом, ознайомитися з успішними практиками інших команд, знайти нових партнерів та популяризувати свій університет на міжнародній арені.

За додатковою інформацію та уточненнями звертатись до організаторів через е-пошту cbhefair2021@gmail.com.