Команда студентів кафедри маркетингу і логістики здобула ІІІ місце у конкурсі від CSCMP

Кафедра маркетингу і логістики Львівської політехніки
Таїсія Наконечна

Українське представництво провідної світової асоціації Council of Supply Chain Management Professionals (CSCMP) організувало конкурс студентських робіт «Логістичні переваги релокації виробництва із Китаю до України».

У конкурсі було задано цікавий кейс. Підприємство виготовляє іграшки для дітей, виробництво яких розміщене неподалік від порту Шеньчжень (Китай). Поточний порт розвантаження – Бремергафен (Німеччина). Керівництво компанії розглядає можливість перенести виробництво до України. Також було подано дані для розрахунків.

Учасники подавали свої рішення щодо того, які переваги перенесення виробництва із Китаю в Україну з погляду логістики в цьому кейсі, де найкраще розмістити виробництво, які є ризики.

Команда студентів кафедри маркетингу і логістики Національного університету «Львівська політехніка» Національного університету «Львівська політехніка» під науковим керівництвом доцента Таїсії Наконечної здобула ІІІ місце.