Команда студентів ІНЕМ увійшла до ТОР-10 національного конкурсу «CFA Institute Research Challenge»

Кафедра МО Львівської політехніки
переможці конкурсу «CFA Institute Research Challenge»

Команда студентів Інституту економіки і менеджменту Національного університету «Львівська політехніка» пройшла у ІІ тур Всеукраїнського конкурсу «CFA Institute Research Challenge in Ukraine» 2015–2016 рр. і потрапила до десятити найсильніших команд України.

До складу команди входять студенти магістратури зі спеціальностей:

• «Менеджмент організацій і адміністрування»:
    • Петро Галюк (капітан команди, студент гр. МОРм-13);
    • Ярина Дмитришин (студ. гр. МОРм-12);
    • Андрій Маргітич (студ. гр. МОРм-12);
  • «Менеджмент інноваційної діяльності»:
    • Ольга Кошик (студ. гр. МІДм-11);
    • Олена Глянцева (студ. гр. МІДм-21).

CFA Institute Research Challenge – це щорічне змагання, що дає студентам практичні навики та знання у сфері фінансового аналізу. Цього року в конкурсі взяли участь більше 100 студентів із 26 команд з 21 університету України.

Куратором команди від Львівської політехніки є Тетяна Володимирівна Кулініч, доцент кафедри менеджменту організацій.

Бажаємо команді Університету вибороти шанс представляти Україну на Регіональному Фіналі EMEA в Чикаго, США, в квітні 2016 року!