Сучасні рішення для великих сайтів: команда стартап-школи Університету показала свою розробку на Kyiv Tech Hub

За матеріалами сайту МОН
на конференції Kyiv Tech Hub

Передові стартапи українських вишів долучилися до міжнародної конференції Kyiv Tech Hub, яка є одним з ефективних майданчиків для пошуку іноземних інвесторів. Вона відбулася 3 жовтня 2019 року в Києві за польсько-української ініціативи Startup Bridge.

Учасники мали змогу представити свої проєкти польським венчурним фондам, а також приватним і державним організаціям, відповідальним за грантове фінансування.

Участь у Kyiv Tech Hub серед інших взяли цьогорічні фіналісти Всеукраїнського фестивалю інновацій. Так, команда бізнес-інноваційного центру Львівської політехніки представила свій проєкт Plerdy – багатофункціональне рішення для поліпшення конверсії на сайтах. Перевагою розробки є великий набір інструментів, який дає змогу в онлайнрежимі змінювати сайт.