Команда проєкту EUSTS запрошує студентів та викладачів на інтерактивну гру «Світ громад»

Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності
Фрагмент афіші заходу

Команда проєкту «Європейські студії для технічних спеціальностей у Національному університеті «Львівська політехніка» (EUSTS) запрошує студентів та викладачів на інтерактивну гру «Світ громад», яка відбудеться 24 вересня 2024 року.

Мета заходу – поглибити розуміння реформ децентралізації та їхнього впливу на розвиток різних галузей в Україні, ознайомити учасників з європейськими програмами підтримки, які можуть бути корисними для розвитку територіальних громад і стимулювати молодь до активного використання знань та інструментів ЄС для розвитку своїх громад.

Захід орієнтований на студентів і викладачів, які цікавляться питаннями децентралізації, місцевого самоврядування та можливостями використання європейського досвіду для розвитку територіальних громад.

Учасники інтерактивної гри «Світ громад»:

• дізнаються більше про ключові реформи децентралізації та їхній вплив на громаду;
  • ознайомляться з європейськими програмами підтримки, які можна використати у своїх проєктах;
  • матимуть можливість застосувати отримані знання на практиці під час інтерактивної гри.

Місце проведення заходу – авдиторія 524 IV навчального корпусу Львівської політехніки. Початок об 11:40.

Приєднуйтесь до нашого заходу і станьте частиною змін у своїй громаді!