Команда Львівської політехніки розпочинає змагання у Чемпіонаті Європи з футзалу серед студентів

Футзальний портал «5х5»
Чемпіонат Європи з футзалу серед студентських команд

15 липня 2019 року в португальській Бразі розпочинається Чемпіонат Європи з футзалу серед студентських команд.

На відміну від минулого року, коли Україна була представлена лише однією командою (честь нашої країни захищали студенти з Миколаєва), цьогоріч у Бразі гратимуть аж три представники вітчизняного студентського футзалу. Це жіноча команда Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (Київ), яка є чинним володарем Кубку України серед закладів вищої освіти, а також два чоловічі колективи: чемпіон України серед ЗВО 2018 року та цьогорічний віце-чемпіон – команда Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, а також бронзовий призер минулорічного чемпіонату та чинний чемпіон України серед вишів – команда Національного університету «Львівська політехніка».