Команда Львівської політехніки посіла третє місце на обласних змаганнях із танцювальної аеробіки

Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України
на змаганнях з аеробіки

Наприкінці жовтня у стінах Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького відбулись змагання з танцювальної аеробіки за програмою «Універсіади Львівщини – 2016». Студенти показували свою майстерність у хореографії танцювальних стилів: сальса, танго, джаз, модерн, аеробік-денс та вправи з елементами груп С і D.

У цьогорічних змаганнях взяли участь 6 команд, які представляли чотири вищих навчальних заклади: Львівський національний університет імені Івана Франка, Національний університет «Львівська політехніка», Українську академію друкарства та Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького.

У загальнокомандному заліку перемогу здобула команда грацій Львівського національного університету імені. Івана Франка. Друге місце посіла основна команда Української академії друкарства, третє – команда Національного університету «Львівська політехніка». Четверте місце дісталось господарям змагань – команді Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького. 5 і 6 місця посіли команди Української академії друкарства «Super-Star» та «Надія» відповідно.