Команда львівських політехніків розробляє автономний комбінований комплекс енергозабезпечення

Освітньо-стипендійна програма CIG R&D LAB
Команда проєкту

Автономне енергозабезпечення у час всюдисущих гаджетів звучить як мрія. Та у Національному університеті «Львівська політехніка» вирішили не тільки мріяти, а й діяти! Саме там народилась ідея мобільного автономного комплексу без прив’язки до електромереж.

Переваги – очевидні: незалежне акумулювання енергії для подальшого використання. Як наслідок: ви більш гнучкі й автономні, навіть у місцях, де є перебої з постачанням електроенергії. І для цього вам не потрібні розетки! Команда самостійно розробила методику для цього комплексу й невпинно продовжує роботу над його вдосконаленням.

До ідеї розробки керівник проєкту Роман Зінько, к.т.н., доцент кафедри автомобілебудування Інституту механічної інженерії та транспорту, дійшов у ході написання докторської роботи, а згодом і зібрав однодумців в Університеті. До речі, їхні інтереси перетинаються не тільки в цьому, а й в інших проєктах, тож команда справді згуртована.

Цікавий факт: новинкою для команди були не якісь складні процеси чи пошук рішень, а саме просування свого продукту. Кажуть, що рекламувати свої досягнення – це для них нова сфера.

«Вперто не сходити з наміченого маршруту», – радить Роман Зінько усім стартаперам. І закликає завжди планувати й організовуватись – саме це, вважає він, є ключем до успіху.