Команда Львівської політехніки – призер Універсіади Львівщини 2016 року з греко-римської боротьби

Прес-служба Національного університету «Львівська політехніка»
змагання з греко-римської боротьби

У Палаці спорту Національного університету «Львівська політехніка» завершилися змагання з греко-римської боротьби за програмою Універсіади Львівщини 2016 року. У чоловічому борцівському турнірі цьогоріч змагалися понад 100 спортсменів у восьми вагових категоріях, що представляли 10 вищих навчальних закладів Львівщини.

За підсумками напруженої боротьби, яка тривала впродовж двох днів змагань, трійка лідерів у загальнокомандному заліку виглядає так:

• перше місце вибороли борці Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.З. Гжицького з результатом 326 очок,
  • на другому місці – команда Львівського державного університету фізичної культури – 308 очок,
  • третю сходинку п’єдесталу пошани посіли борці Національного університету «Львівська політехніка» – 304 очки.

Переможці та призери Універсіади–2016 нагороджені грамотами Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та обласного спортивного товариства студентів «Гарт», які й організували це цікаве та захоплююче змагання.