Команда хлопців Коломийського політехнічного коледжу – чемпіон Івано-Франківської області з волейболу

Коломийський політехнічний коледж Львівської політехніки
чемпіони

29–30 березня 2017 року на базі Коломийського політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» відбулися обласні змагання з волейболу серед вищих навчальних закладів І–ІІ рівнів акредитації в залік Спартакіади Івано-Франківської області.

Учасники змагань та глядачі вшанували хвилиною мовчання Героїв Небесної Сотні та учасників АТО, які загинули, захищаючи незалежність України. Переможниця Всеукраїнських і обласних пісенних фестивалів Христина Левицька виконала пісню «Sweetpeople», яку присвятила Героям Небесної Сотні.

У підсумку змагань командні місця розподілились так:

• 1 місце: Коломийський політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка»;
  • 2 місце: Коломийський індустріально-педагогічний технікум;
  • 3 місце: Косівське училище декоративного прикладного мистецтва.
чемпіони