Команда Хмельницького політехнічного коледжу виборола першість у міських змаганнях з легкоатлетичного кросу

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
нагородження

5 жовтня 2017 року збірна команда з легкоатлетичного кросу Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» у змаганнях на першість м. Хмельницького серед вищих навчальних закладів І–IV рівнів акредитації у напруженій боротьбі виборола перше місце, вкотре довівши, що у коледжі розвиток фізичної культури студентів організовано на високому рівні.

Адміністрація коледжу та Рада колективу фізичної культури висловлюють глибоку подяку всім учасникам змагань, особливо відзначивши чемпіона міста з кросу на 1000 метрів Сабіра Гамбарова, срібного призера Євгена Кириченка та бронзового призера Артура Починка.

Не підвели й дівчата коледжу. У кросі на 500 метрів срібло виборола Ірина Богомол, бронзовою призеркою стала Марина Кузь.