Команда ІСТР Львівської політехніки перемогла у туристичних змаганнях «Карпатська веселка – 2018»

Василь Костючко, ІСТР Львівської політехніки
в Карпатах

Команда від Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Національного університету «Львівська політехніка» взяла участь у змаганнях «Карпатська веселка – 2018», які проходили з 4 до 7 жовтня 2018 року.

Відповідно до програми змагань «Карпатська веселка – 2018» відбулися такі конкурси:

• сходження на гору Пікуй (1408 м);
  • конкурс емблеми туристичного заходу «Пікуяна – 2018»;
  • конкурс на кращий бівуак (палатковий табір) за умови, що команда у повному складі переночує в наметах.

Похід-сходження на найвищий шпиль Львівської області – гору Пікуй (1408 метрів) – команда ІСТР розпочала зі станції Сянки Турківського р-ну, Львівської області. Нитка пройденого маршруту була такою: c. Сянки – c. Карпатське – с. Либохора – перевал Руський шлях – г. Пікуй – с. Біласовиця. Загальна довжина маршруту становить близько 45 км.

За підсумками змагань зі спортивного туризму серед учнів та студентів Львівщини за програмою «Карпатська веселка – 2018» команда Інституту сталого розвитку імені В’ячеслава Чорновола Львівської політехніки здобула перше загальнокомандне місце і нагороджена грамотою.