Команда ІМФН стала переможцем Універсіади 2019/2020 серед викладачів та співробітників з шахів

Кафедра ПМ Львівської політехніки
мат на шахівниці

Професор кафедри прикладної математики Богдан Маркович посів перше місце з шахів серед чоловіків в Універсіаді 2019/2020 серед професорсько-викладацького складу та співробітників Національного університету «Львівська політехніка». В конкурентній боротьбі він здобув п’ять перемог у п’яти партіях, що проходили з часовим контролем 10 хв на партію та додаткових 5 сек за хід.

Високе ІІІ місце з шахів серед жінок посіла також доцент кафедри вищої математики Тетяна Сало. Завдяки цим перемогам Інститут прикладної математики та фундаментальних наук загалом посів І командне місце в Універсіаді 2019/2020 серед викладачів та співробітників Львівської політехніки з шахів.

грамота