Коли в Україні почалася повномасштабна війна, Михайло Турчин повернувся з-за кордону, щоб захищати свою державу

Ірина Мартин, Центр комунікацій Львівської політехніки
Михайло Турчин

Цьому зосередженому, з глибоким пронизливим поглядом хлопцеві назавжди тридцять. Ранок 24 лютого 2022 року застав його у Польщі, де він працював. Однак Михайло не зміг спокійно перебувати в безпечному місці, тому, перефразовуючи Григорія Сковороду, забув про все й полетів захищати Вітчизну.

Львів’янин Михайло Турчин здобув освіту в Навчально-науковому інституті підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» за спеціальністю «фінанси, банківська справа та страхування». Викладачі згадують його як надійного і дуже спокійного студента.

«Під час виконання бойового завдання Михайло Турчин разом зі своїми побратимами потрапив у засідку. Підрозділ зазнав втрат. Загинув і Михайло. Але ми знаємо, що десантники не помирають – вони повертаються на небо», – зазначив тимчасовий виконувач обов’язків командира 80-ї окремої десантно-штурмової бригади підполковник Олег Баляс.

Стаття про героя – у Книзі пам’яті львівських політехніків.