Студент Коломийського політехнічного коледжу Університету – переможець престижного шахового фестивалю

За матеріалами сайту «Дзеркало Медіа»
шаховий турнір

9 вересня 2018 року у Львові відбувся перший шаховий фестиваль «Пам’ять патріотів за Україну, українську націю, українську мову». У змаганнях взяли участь 68 шахістів різного віку і статі.

Турнір виявився доволі престижним, адже в ньому за перемогу боролися два майстри спорту, один міжнародний майстер та 14 кандидатів у майстри спорту. Грали у швидкі шахи за швейцарською системою в 9 турів з контролем часу 10 хв.+5 сек. за кожен зроблений хід.

Успішну гру показали коломийські шахісти брати Роман і Тарас Стефураки, здобувши свої чергові перемоги.

Перше місце у категорії юнаків 2002–2005 років народження з результатом 6 очок із 9 можливих посів студент Коломийського політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Роман Стефурак.

Бронзовим призером у цій же категорії став учень Коломийської ЗОШ № 2 Тарас Стефурак. У нього 5,5 бала.

Докладніше: Сайт «Дзеркало Медіа»