Коломийські політехніки вдосконалюють володіння англійською мовою з китайською волонтеркою AIESEC

Коломийський політехнічний коледж Львівської політехніки
Коломийські політехніки

В Коломийському політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбуваються цікаві зустрічі з волонтеркою з міжнародної програми стажувань організації AIESEC. В рамках проекту політехніки мають можливість вдосконалити своє володіння англійською мовою.

Стефані, волонтерка з Шанхаю (Китай), спілкується англійською мовою, обговорюючи з студентами питання культури, дозвілля, теми лідерства та Цілей Сталого Розвитку ООН. Вона проводить Найбільший Світовий Урок («World Largest Lesson»), це всесвітній проект, створений разом з AIESEC та ООН для популяризації та поширення серед молоді відомостей про Цілі Сталого Розвитку.

Зі свого боку студенти Коломийського політехнічного коледжу із задоволенням ознайомлюють Стефані з містом і пам’ятками Коломиї.

Коломийські політехніки