Коломийські політехніки продовжують успішно виступати на обласних спортивних і творчих конкурсах

Коломийський політехнічний коледж Львівської політехніки
Волейболісти

Студенти Коломийського політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» продовжують успішно виступати у міських та обласних спортивних і творчих конкурсах.

• Команда юнаків коледжу стала чемпіоном Спартакіади області з волейболу, у якій взяли участь представники 20 закладів вищої освіти І–ІІ рівнів акредитації.
  • Студентка коледжу Ольга Куриляк здобула ІІ місце в номінації «Світовий хіт» на обласному конкурсі солістів «Пісенний вернісаж».
  • Коломийські політехніки посіли ІІ місце в номінації «Інструментальний жанр» обласного конкурсу (творчого звіту) аматорських колективів «Україна – єдина країна» серед студентів закладів вищої освіти, які здійснюють підготовку молодших спеціалістів.
  • Команда юнаків та дівчат коледжу посіла ІІІ місце в загальноміській вікторині «ESOUIZ».
Ольга Куриляк