Коломийські політехніки показали найкращі результати серед студентів коледжів Івано-Франківщини на ACM ICPC 2021

Коломийський політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Учасники ACM ICPC 2021

У стінах Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся І етап студентської олімпіади з програмування ACM ICPC 2021.

У змаганнях взяли участь 15 команд (45 учасників) освітніх закладів області: п’ять команд Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, по дві – Надвірнянського фахового коледжу Національного транспортного університету і Фахового коледжу електронних приладів» ІФНТУНГ, по одній – Міжнародної школи Logika м. Надвірна, Рогатинського ліцей імені Братів Рогатинців, Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату, а також три – від Коломийського політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка».

За підсумками олімпіади команди Коломийського політехнічного коледжу показали найкращі результати серед команд коледжів області.

Учасники ACM ICPC 2021 Учасники ACM ICPC 2021 Сертифікати переможців ACM ICPC 2021