Колядники з Яворівщини відвідали Львівську політехніку і представили вертепне дійство

Ірина Мартин, Центр комунікацій Львівської політехніки
колядники

Зі співом «Ми прибули, господарю, до вашої хати», у супроводі акордеона, тромбона, сопілки і трикутника дитячий колектив Святомихайлівської парафії села Мужиловичі на Яворівщині зайшов до кабінету ректора університету, де гостей очікували представники ректорату, профспілки, викладачі. Учасники представили вертепну сценку, заспівали чимало колядок. Колективом керує подружжя Зозуль – Василь і Люба. До нього входять і їхні п’ятеро діток, наймолодший Степанко – дошкільного віку. Разом із колядниками прибув парох храму, митрофорний протоієрей Михайло Цебенко, а також владика Яків Макарчук із Дрогобицько-Самбірської єпархії ПЦУ. Духовні особи привітали політехнічну родину та благословили її на працю і виховання молоді. А ректор університету Юрій Бобало згадав себе у такому віці, коли брав участь у вертепі у часи, коли його забороняли, і виконував там різні ролі.

колядники колядники колядники колядники колядники колядники колядники колядники колядники колядники колядники колядники колядники колядники колядники колядники колядники колядники