Колектив Університету сумує з приводу смерті завідувача кафедри маркетингу і логістики Євгена Крикавського

Інститут економіки і менеджменту
Євген Крикавський

Колектив Національного університету «Львівська політехніка» висловлює щирі співчуття рідним, друзям, колегам, знайомим з приводу смерті завідувача кафедри маркетингу і логістики, д.е.н., професора, заслуженого працівника освіти України, відомого вченого в галузях логістичного та маркетингового управління Євгена Васильовича Крикавського.

Царство небесне і вічна пам’ять!

Парастас відбудеться 5 березня 2024 року з 19:00 у Храмі Всіх Святих Українського Народу Української греко-католицької церкви (вул. С. Петлюри, 32).

Чин похорону відбудеться 6 березня з 11:00 у Храмі Всіх Святих Українського Народу УГКЦ, поховання – на Голосківському цвинтарі.

Приєднані файли
Некролог127.71 КБ