Колектив Львівської політехніки висловлює щирі співчуття з приводу передчасної смерті завідувача кафедри фотограмметрії та геоінформатики Володимира Глотова

Інститут геодезії
вічная пам'ять

Колектив Національного університету «Львівська політехніка»

висловлює щирі співчуття рідним, друзям, колегам, знайомим з приводу передчасної смерті д.т.н., професора, завідувача кафедри фотограмметрії та геоінформатики Інституту геодезії впродовж 2018-2024 р.,

Лауреата державної премії України, Заслуженого винахідника України,

учасника бойових дій

ГЛОТОВА

Володимира Миколайовича

18.09.1954 - 30.07.2024

ЦАРСТВО НЕБЕСНЕ І ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ!

Автор та співавтор 200 публікацій, в тому числі 6 монографій, 1 підручника та 26 патентів України на винаходи. Був членом редколегії науково-технічного збірників «Геодинаміка», «Сучасні досягнення геодезичної науки та виробництва», «Геодезія, картографія та аерознімання» та науково-технічного збірника «Geomatics Landmanagement and Landscape» Аграрного університету в м. Краків, Польща. Учасник  п’яти сезонних українських антарктичних експедицій, де очолював топографо-геодезичні групи, які виконували дослідження островів Аргентинського архіпелагу, прилеглих до Української антарктичної станції ім. академіка Вернадського. Творчі інновації професора Глотова В.М. щодо застосування БПЛА стали поштовхом для розвитку нового наукового-освітнього напрямку кафедри. Глотов В.М. – учасник багатьох конференцій в Україні та закордоном, постійний виконавчий директор МНТК «Геофорум»

Парастас та чин похорону відбудеться 01.08.2024 о 14:00 в каплиці Різдва Хрестителя Господнього Йоана, за адресою вул. Пекарська, 52

Володимир Глотов