Колектив Інституту підприємництва та перспективних технологій відвідав музей «Жовківський замок»

Інститут підприємництва та перспективних технологій
Фото із заходу

Колектив Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету «Львівська політехніка» відвідав Музей «Жовківський замок».

Постійна експозиція музею знайомить відвідувачів з історією міста Жовкви, розвитком Жовківських фортифікацій, а також видатними особистостями, які жили чи бували у Жовкві. Цікавими є: макет замку, фрагменти ікон XVIIІ століття Жовківської школи малярства, макет фортифікацій міста, велика кількість картин і листівок, пов’язаних із Жовквою. Раритетними експонатами експозиції є два дерев’яні ангелики XVII століття, які представляють Жовківську школу різьбярства.

Недавно відкрито нову експозицію, присвячену подіям Революції Гідності.