Колегія та профбюро студентів ІКТА організували благодійний вечір покеру для потреб ЗСУ

Кафедра захисту інформації Львівської політехніки
Фото із заходу

Минулого четверга відбувся вечір покеру, організований Колегією та профбюро студентів Інституту комп’ютерних технологій, автоматики та метрології Львівської політехніки. На заході змагалися за кубок «Кращий гравець». Для цього, щоб вступити в гру, потрібно було придбати фішки за донати.

Охочих зіграти виявилось понад 70, і за кілька годин учасники заходу зібрали понад 10 тисяч гривень. З цієї суми 7 тисяч підуть на ремонт автомобілів для однієї з бригад Збройних сил України, де служить студент Львівської політехніки. Інші 3 тисячі витратять на організацію благодійного фестивалю «Весна політехніки».

До речі, перший концерт фестивалю від команди інститутів ІКТА/ІМІТ/ІГСН відбудеться вже 11 квітня, тож організатори чекають усіх там!