Колегія та профбюро студентів Інституту економіки і менеджменту провели Акустичний вечір

Інститут економіки і менеджменту
Фото з акустичного вечора від ІНЕМ

Уже традиційно щороку Колегія та профбюро студентів Інституту економіки і менеджменту проводить Акустичний вечір. Не виняток – і 2020 рік.

Чимало нових цікавих талантів з’явилось в ІНЕМі! Першокурсники охоче брали участь у заході, знайомились із колегами зі старших курсів та студентським життям, чого їм зараз бракує під час дистанційного навчання. Студенти співали пісні усіх часів під акустичну гітару, електрогітару, саксофон та синтезатор.

Попри необхідність дотримання усіх вимог карантинних обмежень, гірлянди, гостинці та душевні розмови все ж доповнили цю святкову атмосферу.