Клуб меломанів «Файна музика» запрошує до Науково-технічної бібліотеки Університету на зустріч

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка до заходу

28 вересня 2023 року Науково-технічна бібліотека Національного університету «Львівська політехніка» (вул. Професорська, 1) запрошує у читальний зал на зустріч Клубу меломанів. Говоритимуть про великого музиканта Джорджа Ґершвіна та слухатимуть його музику.

Народився Ґершвін 26 вересня 1898 року у районі Бруклін, Нью-Йорк, у сім’ї євреїв – емігрантів з України. Він писав як класичну музику, так і для Бродвею. Більшість своїх творів композитор написав у співавторстві зі своїм старшим братом – поетом Айрою. Його твори мали великий успіх серед публіки, а також виконавців, багато з них використовували для фільмів.

Вхід вільний. Початок о 17:00.