Благодійна організація Klitschko Foundation запрошує до співпраці в рамках проекту Falling Walls Lab Kyiv 2017

Центр міжнародної освіти Львівської політехніки
Герб Львівської політехніки

Всеукраїнська благодійна організація Klitschko Foundation запрошує студентів, працівників, викладачів до співпраці в рамках проекту Falling Walls Lab Kyiv 2017.

Falling Walls Lab – це новий міждисциплінарний формат конференцій для молодих геніїв зі всього світу, що дає чудову можливість студентам, молодим вченим і фахівцям представити свої ідеї, науково-дослідні проекти та ініціативи усьому світу. У 2017 році конференція втретє проходитиме в Україні.

Представники Фонду запрошують долучитися до лекції-анонсу проекту Falling Walls Lab Kyiv 2017 у стінах Національного університету «Львівська політехніка» для того, щоб студенти змогли ознайомитися з новими можливостями, які пропонують у світі, й випробувати свої знання та сили на практиці. Впродовж лекції студенти зможуть дізнатися про деталі та формат проекту, досвід попередніх років, а також поставити свої запитання.