Кіноклуб «ФормаТ» запрошує до бібліотеки Університету на перегляд та обговорення фільму «З України до Голлівуду»

Науково-технічна бібліотека Львівської політехніки
Заставка заходу

У четвер, 18 травня 2023 року, в Науково-технічній бібліотеці Національного університету «Львівська політехніка» вже традиційно відбудеться кіноклубний захід.

Цього разу завдяки співпраці з Fresh Production Group буде можливість переглянути документальну стрічку «З України до Голлівуду» (2019). Цей фільм – перше масштабне дослідження «українського сліду» у Голлівуді, чого ніколи не робили раніше. Насправді, українці залишили досить помітний слід не тільки в історії славнозвісної «фабрики мрій», але й загалом в американській культурі та мистецтві.

У фільмі розповідь про досягнення українців минулого переплітається з особистими оповідями тих, хто сьогодні запалює свої зірки на голлівудському небосхилі.

Увага! Гостем події буде режисер фільму Станіслав Сукненко!

Тривалість показу – 72 хвилини. Початок заходу о 17:00.

Докладніше – на сторінці події у соцмережі Фейсбук.