Художні колективи Університету взяли участь у святкуванні 110-річчя праматері нинішньої профспілки

За матеріалами Освітнього порталу Львівщини
Герб Львівської політехніки

26 листопада 2015 року у Львівському Будинку вчених профспілкова громада освітян, науковців і студентства Львівщини відзначила 110-річчя від дня заснування Товариства «Взаїмна поміч галицьких і буковинських учителів і учительок» – праматері нинішньої профспілки.

Гостями на розширеному засіданні Ради Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України були ветерани профспілкового руху, голови міських, районних та первинних профспілкових організацій попередніх каденцій, представники Об’єднання профспілок Львівщини, комітету профспілки академічних установ Західного наукового центру Національної академії наук України, департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації, Дольносльонзскої Профспілки Учителів Польських.

Перед учасниками урочистої академії виступили художні колективи Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського Будинку вчених. Режисером вітального концерту був Степан Шалата, Заслужений працівник культури України, директор Народного дому «Просвіта» Національного університету «Львівська політехніка».