Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки випустив рекордну кількість спеціалістів

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
вручення дипломів випусникам на стадіоні

26 червня 2020 року у Хмельницькому політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбувся 54-й випуск молодших спеціалістів. 358 студентів денної та заочної форм навчання отримали документи про здобуття кваліфікації за спеціальностями «Комп’ютерна інженерія», «Програмна інженерія», «Автомобільний транспорт», «Прикладна механіка», «Галузеве машинобудування» та «Економіка». Це рекордні цифри для українських коледжів.

Зважаючи на карантинні обмеження, урочистості проходили не на площі перед навчальним закладом, як зазвичай, а на стадіоні. Свято розтягнулося у часі – з 9 до 15 години, оскільки для привітань та вручення дипломів запрошували почергово студентів кожної групи окремо. Тож цей день увійде в історію навчального закладу та стане пам’ятним як для випускників, так і для колективу навчального закладу через безпрецедентні заходи безпеки, пов’язані з необхідністю дотримання карантинних обмежень.

вручення дипломів випусникам на стадіоні