Хорова капела студентів Університету «Gaudeamus» візьме участь у святковому флеш-мобі від Lviv Jazz Orchestra

За матеріалами сайту Львівської міської ради
Герб Львівської політехніки

Lviv Jazz Orchestra запрошує львів’ян та гостей міста на святкову подію, що розпочнеться 30 грудня о 13:30. З нагоди 100-річчя від часу першого концертного виконання найвідомішої української щедрівки «Щедрик» у Міжнародному аеропорту імені Данила Галицького відбудеться масштабний хоровий флеш-моб.

До мистецької акції долучаться близько сотні вокалістів, шість відомих львівських хорів: мішаний хор студентів Львівського державного музичного училища імені Ст. Людкевича, жіночий хор «Дівочі мрії» ЛДМУ, львівський муніципальний хор «Гомін», заслужена хорова капела України «Боян» імені Є. Вахнянина, народна хорова капела студентів «Gaudeamus» Національного університету «Львівська політехніка» та хор гарнізонного храму Святих Апостолів Петра і Павла.

Усі хори зберуться разом в один хор, щоб заспівати в унісон найвідомішу українську щедрівку. Диригуватиме музичним флеш-мобом відомий хормейстер Оксана Долішна, яка керує хором студентів Львівського державного музичного училища імені Ст. Людкевича.