Хмельницький політехнік успішно виступив на Чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Артем Мельник

Нещодавно надійшла приємна звістка з міста Дніпра, де відбудеться Чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді. Студент другого курсу відділення автомобільного транспорту Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» Артем Мельник здобув одну срібну та дві бронзові нагороди, а також виконав норматив майстра спорту України.

Веслуванням юний політехнік Артем займається вже 6 років. Цей вид спорту залежить від сезону, однак тренування відбуваються упродовж цілого року. Тренувальні збори проходять там, де річки не замерзають цілий рік і можна веслувати навіть узимку. Окрім водних зборів, Артем займається ще й бігом, лижним і велоспортом.

Захоплення спортсмена – швидкість, тому юнак вирішив здобути автомобільну спеціальність у найкращому технічному закладі Поділля – Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Львівської політехніки.

Вітаємо Артема з чудовим виступом на Чемпіонаті України та бажаємо подальших спортивних і професійних перемог!