Хмельницький політехнік став переможцем обласного етапу мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

Хмельницький політехнічний фаховий коледж Львівської політехніки
Денис Антошевський

Традиційно щороку, цьогоріч 23 листопада, на базі Хмельницького політехнічного фахового коледжу Національного університету «Львівська політехніка» відбувається третій (обласний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. У цьому змаганні взяли участь кращі студенти Хмельниччини.

Всупереч усім труднощам, незважаючи на повітряну тривогу, молодь розкрила свій потенціал, зуміла креативно висловити свою думку, продемонструвати глибоке знання творчості світоча української літератури.

За підсумками творчого змагання перше місце виборов студент групи КІ-213 Хмельницького політехнічного фахового коледжу Денис Антошевський (викладач – Лідія Кілімнік).

Колектив коледжу бажає переможцю творчого злету в наступному, всеукраїнському, етапі цього конкурсу!