Хмельницький політехнічний коледж змінить свою назву відповідно до Закону України «Про фахову передвищу освіту»

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
Хмельницький політехнічний коледж

У Хмельницькому політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» відбулися збори трудового колективу, головною темою яких стало обговорення новацій в освітянській галузі.

Зокрема, директор навчального закладу Вадим Овчарук проінформував присутніх про положення нового Закону України «Про фахову передвищу освіту». Однією із вимог у рамках реформування закладів передвищої освіти є зміна їхніх назв. Вадим Володимирович запропонував колективу назви, що відповідають нормам закону, а саме «Хмельницький фаховий передвищий навчальний заклад політехнічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» та «Відокремлений структурний підрозділ Хмельницький політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка».

Проголосувавши, колектив коледжу схвалив варіанти назв і доручив директору подати їх на розгляд та затвердження Вченій раді Львівської політехніки.