Хмельницькому політехнічному фаховому коледжу Львівської політехніки є чим пишатися

За матеріалами газети «Подільські Вісті»
Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки

Професійний навчальний заклад із 55-річною біографією. Переможець багатьох конкурсів і номінацій. Коледж, чиї студенти постійно виграють регіональні і загальноукраїнські олімпіади. Усе це і не тільки про Хмельницький політехнічний коледж, що на вулиці Зарічанській в обласному центрі.

Йому і хмельничанам справді є чим пишатися. Набір у всі навчальні заклади падає, а тут зростає. Цього року надійшло 1500 заяв. Конкурс на деякі спеціальності на стаціонар становив 5–10 чоловік на місце.

Три роки поспіль коледж набирає повний ліцензований обсяг. І то не лише на державну форму, а й на платну. У приміщеннях, розрахованих на 1200 студентів, навчається на третину більше – 1624. Це – найвищий показник в Україні!

Про переваги навчання у Хмельницькому політехнічному фаховому коледжі Національного університету «Львівська політехніка» читайте на сайті газети «Подільські Вісті».