Хмельницькі політехніки величезним «живим» вишиваним тризубом встановили новий рекорд України

За матеріалами сайту МОН
Хмельницькі політехніки

У Хмельницькому політехнічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка» встановили рекорд України з нагоди Дня вишиванки. У заході взяли участь студенти і працівники коледжу, а також учні місцевих шкіл, разом – 1 961 учасник. Фахівці Національного реєстру рекордів зафіксували відповідну подію 17 квітня 2018 року.

Одягнені у вишиванки учасники зобразили тризуб. Долучитися до флешмобу «Україно моя вишивана» могли всі охочі.

– Торік ми встановили рекорд України, до якого долучилися 978 учасників. Цьогоріч хотіли подвоїти їхнє число та подолати власний рекорд. Формація гербу з людей у вишиванках створює не тільки особливий настрій, а й виховує патріотизм серед учнів міських навчальних закладів, – розповів директор Хмельницького політехнічного коледжу Львівської політехніки Вадим Овчарук.

флешмоб «Україно моя вишивана» флешмоб «Україно моя вишивана» флешмоб «Україно моя вишивана» флешмоб «Україно моя вишивана»