Хмельницькі політехніки здобули ще одну спортивну перемогу – з кіокушинкай карате

Хмельницький політехнічний коледж Львівської політехніки
Фото зі змагань

У скарбничку спортивних досягнень хмельницьких політехніків додалась іще одна перемога: студент Хмельницького політехнічного коледжу Львівської політехніки Віктор Алілов став переможцем чемпіонату Києва з кіокушинкай карате серед юнаків у ваговій категорії 60–65 кг.

У турнірі брали участь понад 500 учасників зі всієї України. Хмельниччину представляли 6 спортсменів, 5 із яких з них стали чемпіонами та призерами.

І в цьому – ще одне досягнення хмельницьких політехніків, адже наставником переможців є майстер спорту України з кіокушинкай карате, Заслужений тренер України, неодноразовий чемпіон України, призер міжнародних змагань, засновник та постійний голова Хмельницької обласної федерації кіокушинкай карате – керівник фізичного виховання Хмельницького політехнічного коледжу Іван Шимків!